Yıllar Sonra Gelen Acı İtiraf

600 defa okundu kategorisinde, 22 Kas 2017 - 15:46 tarihinde yayınlandı
Yıllar Sonra Gelen Acı İtiraf

Hollywood dünyası yıllar sonra gelen itiraflarla çalkalanıyor. Amerikalı ünlü oyuncu Melissa Gilbert yaptığı açıklamalarla The Doors filminin çekimleri sırasında filmin yönetmeninin kendisine tacizde bulunduğunu iddia etti. Ünlü oyuncu iddialarında filmin yönetmeni Oliver Stone’in film çekimleri sırasında kendisine sürekli tacizde bulunduğunu hatta bunu daha ileri getirerek kendisine cinsel ilişki teklifinde bulunduğunu söyledi. 53 yaşındaki başarılı oyuncu taciz olaylarının 1991 yılında yaşandığını bu durumu utancından kimseye söyleyemediğini söylerken adı sık sık taciz haberlerine katılan 71 yaşındaki Oliver Stone’in tacizlerine uğradığını iddia edenlerin arasına Melissa Gibert’de katıldı.

Melissa Gilbert Neler Söyledi?

Ünlü oyuncu Melissa Gilbert oyunculuk kariyerine başladığı ilk yıllarda The Doors filminde rol almak için çok uğraştığını ancak bu filmde rol alabilmek için filmin yönetmeni ile cinsel ilişkiye girme teklifi aldığını söyledi. İlişki teklifini geri çevirdiği için The Doors filminde rol alamadığını sözlerine ekleyen başarılı oyuncu yaşanan bu iğrenç olayı katıldığı bir radyo programında bütün sevenlerine duyurdu. Programda başından geçen taciz olaylarını isim vermeden anlatan güzel oyuncu daha sonra göz yaşlarına kapılarak kendisine tacizde bulunan kişinin ünlü yönetmen YILLAR SONRA olduğunu söyledi.

Taciz iddialarına adı sürekli katılan Oliver Stone için daha öncede birçok ünlü isim benzer taciz iddialarında bulunmuştu. Bu kişiler arasında playboy model Carrie Stevens’de bulunmakta. Carrie Stevens ünlü yönetmenin kendisini bir partide elle taciz ettiğini ileri sürdü.

Haber Editörü : Tüm Yazıları
1975 doğumlu yazar, Gazetecilik üzerine lisansını America Texas Univercity 'de yapmış ve aynı üniversitede yüksek lisans bitirmiştir. Mesleki hayatı 1998 yılı itibari ile Londra'da başlayan kıymetli yazarımız, yükselen kariyeri ve ülke sevgisi sebebiyle yazarlığına haberci365'te devam etmektedir.