Teknoloji Dünyası

221 defa okundu kategorisinde, 22 Nis 2019 - 17:05 tarihinde yayınlandı
Teknoloji Dünyası

İnternet ve bilgisayarın yoğun olarak kullanılması, bireyleri araştırma yapmaya daha da çok yönlendiriyor. İnternette kurulmuş olsn teknozum.com sitesinde, teknolojiye dair bir çok habere online olarak yer veriliyor. Sitede tik işareti ve aranılan bir çok teknolojik uygulama hakkında fikir edinilebiliyor. Öğrenciler bilgi edinme alanlarına yönelik fatih internet şifresi alımı hakkında bilgi edinebiliyor. Sitede bilgisayarda yapılacak her türlü işlemi, kolaylaştıracak sembollerin yapımınada yer veriliyor. Sonsuzluk işareti, rengarenk semboller, instagramda yaşanan sorunların çözümü, tik tok üyelikten ayrılma, pinterest giriş bilgileri ve kimsenin kullanmadığı kullanıcı adları hakkındaki tüm bilgilere yer veriliyor.

Obje, Şekil ve Sembollerin Pratik Yapımı

Teknolojik anlamda kullandığımız bir çok cihaz olsada bazı klavyelerde bazı semboller ve objeler direkt olarak yazılamıyor. Siteden klavyede yer almayan sembollerin yapılışları hakkında net bilgiler alınabiliyor. Teknoloji alanına giren her konuda fikir almak, yeni ve güncel gelişmeleri takip etmek için siteden en kaliteli ve en nitelikli bilgileri almak mümkün oluyor. Farklı bir hizmet sunan siteyi, teknoloji meraklıları güvenle tercih ediyor.

Haber Editörü : Tüm Yazıları
1989 yılında dünyaya gelen araştırmacı-gazeteci. 2010 yılında İzmir Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik bölümünden mezun oldu. Mesleğe aynı yıl içerisinde yerel bir gazetede (egedesonsoz) muhabir olarak başlayan yazarımız şuan Türkiye'nin en büyük internet gazetesi olan haberci465'te yazarlık yapmaktadır.