Teknokentnews.com

129 defa okundu , kategorisinde, 09 Ağu 2019 - 16:09 tarihinde yayınlandı
Teknokentnews.com

Herkesin bildiği gibi insanlık, bugün teknoloji çağında yaşıyor. Her geçen gün teknolojide yeni gelişmeler oluyor her an insan hayatını kolaylaştıran yeni ürünler piyasaya sürülüyor.

Bununla birlikte küreselleşme hızının artmasıyla birlikte ekonomiler giderek daha fazla birbirine bağlı hale geliyor.

Hal böyle olunca teknoloji, ekonomi gibi alanlarda dünyada ve ülkemizde olan bitenlerden haberdar olma ihtiyacı ortaya çıkıyor.

Ne Tür Haberler Mevcut?

Teknokent isimli internet sitesi insanlara teknoloji, sağlık, ekonomi, yaşam gibi alanlarda hem dünyadan hem de Türkiye’den haberler sunuyor.

Farklı ülkelerde gerçekleşen teknoloji sempozyumları, bu sempozyumlarda alınan kararlar, yeni teknoloji haberleri gibi içerikler üreten Teknokentisimli internet sitesi aracılığıyla dünyadaki teknoloji gelişmeleri ile ilgili haberler yapılıyor.

Teknolojinin yanı sıra ekonomi alanında da birçok haberler mevcut. Dünya ülkelerinin ekonomik yapılarını, ekonomik gelişme göstergelerini haberleştirerek anlatan Teknokent.com aracılığıyla ekonomik gelişmelerden haberdar olunabiliyor. Bununla birlikte ülkemizde gerçekleşen ekonomik gelişmeler, yatırımlar vb. alanlarda da haberlere erişmek mümkün.

Dolayısıyla hem dünyadan hem Türkiye’den birçok alanda haberdar olmak isteyen kişiler teknokent.com isimli internet sitesini ziyaret edebilirler.

Haber Editörü : Tüm Yazıları
1989 yılında dünyaya gelen araştırmacı-gazeteci. 2010 yılında İzmir Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik bölümünden mezun oldu. Mesleğe aynı yıl içerisinde yerel bir gazetede (egedesonsoz) muhabir olarak başlayan yazarımız şuan Türkiye'nin en büyük internet gazetesi olan haberci465'te yazarlık yapmaktadır.