Talihsiz Kenan Doğulu

674 defa okundu kategorisinde, 19 Ağu 2017 - 20:28 tarihinde yayınlandı
Talihsiz Kenan Doğulu

Kenan Doğulu, son zamanlarda verdiği konserlerde başına gelen talihsiz olayları ile anılıyor. Verdiği bir konserden sahneden düşen Kenan Doğulu, yine bir konser veriyordu. BKM’de verdiği bu konserde de başına gelmeyen talihsizlik kalmadı.

Bu Kez De Mikrofonu Düştü

Açık Hava Harbiye sahnesinde konsere çıkan Kenan Doğulu’nun bu kez de mikrofonu düştü. Daha önce sahneden kendisi düşen Kenan Doğulu bu sefer mikrofonu düşürdü.

Gitarın Kemeri Çabası

Her ne kadar sahneye ızgara koydurarak düşmemek için önlem almış olsa da talihsizlik yine gelip onu buldu ne yazık ki. Önce mikrofonu düşen Kenan Doğulu daha sonra da gitarının kemerinin kopmasıyla talihsizlik üstüne talihsizlik yaşadı.

Moralini Yüksek Tuttu

Her ne kadar başına türlü çeşit kaza gelse de moralini hiç bozmayan Kenan Doğulu, dinleyicilerine harika bir gece yaşattı. Hatta başına gelen talihsiz olaylar ile ilgili de espriler yaparak kötü havayı dağıttı.

Sürpriz Konuk Mirkelam

Hemen hemen her konserinde farklı sürprizler yapan Kenan Doğulu bu kez de sahneye Mirkelam ile çıkarak onunla düet yaptı. Harbiye sahnesinde müzik, aksiyon ve komediyi bir arada yaşatan Kenan Doğulu hayranlarına olumlu mesajlar vererek ortamın havasını daha da enerjik hale getirmeyi ve seyirciyi konser sonuna kadar eğlendirmeyi başardı. Her türlü olumsuzluğa karşı son derece başarılı bir şekilde eğlenerek ve eğlendirerek konserini sonlandırdı.

Haber Editörü : Tüm Yazıları
Kariyerine 8 yıl önce başlamış olan yazarımız, haberci365 bünyesine yeni katılmış ve tüm haberlerin girişleri ve düzeninden sorumludur.