Şok İndirimler

212 defa okundu kategorisinde, 29 May 2019 - 16:41 tarihinde yayınlandı
Şok İndirimler

ŞOK, A101 ve BİM gibi marketler tarafından belirli günlerde kaliteli ve uygun fiyatlı ürünleri müşterileriyle buluşturuyorlar. Fakat indirimli ürünlerin ve hangi ürünlerin indirimli olduğundan haberdar olmak isteyen kişilerin bu marketlere giderek katalogları incelemesi gerekiyordu. Kataloğa sahip olmayan ya da ulaşamayan kişilerin ise indirimlerden haberleri olmuyordu. A101.aktuel.net sitesinde her hafta adı geçen bu üç market bünyesinde gelecek olan ürünler ve hangi ürünün ne kadar fiyata satılacağı öğrenilebiliyor.

Bu sayede A101 aktüel broşürüne müşteriler basılı olarak sahip olmasalar bile tüm indirimlerden haberdar olabiliyorlar. Artık müşterilerin indirimlerden haberdar olmak için marketlere gidip inceleme yapmalarına gerek kalmayacak. İndirimli ve ihtiyaç duyduğunuz ürünler için, internet sitesinde bulunan şok indirimlerden haberdar olabilirsiniz.

Kaliteli Ürünler

Müşterilerin internet sitesi ziyaret etmeleri durumunda Bim aktüel ürünlerinde yaşanan indirimleri ve yine bu markete gelecek ürünleri de görme fırsatı yakalıyor. A101 ve BİM dışında Şok aktüel ürünlerinde yaşanan indirimlerden de müşteriler haberdar olabiliyor. Sizde siteyi ziyaret ederek hem kaliteli ürün avantajından hem de uygun fiyat seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.

Haber Editörü : Tüm Yazıları
1989 yılında dünyaya gelen araştırmacı-gazeteci. 2010 yılında İzmir Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik bölümünden mezun oldu. Mesleğe aynı yıl içerisinde yerel bir gazetede (egedesonsoz) muhabir olarak başlayan yazarımız şuan Türkiye'nin en büyük internet gazetesi olan haberci465'te yazarlık yapmaktadır.