Siber Güvenlik Sistemleri

172 defa okundu kategorisinde, 27 May 2019 - 14:55 tarihinde yayınlandı
Siber Güvenlik Sistemleri

Siber güvenlik sistemleri konusunda birçok alt kategoride müşterilerine hizmet veren firma, site içerisinde bütün hizmetlerini müşterilerine sunuyor. Site içerisinde bulunan tüm hizmetler ayrıntılı bir şekilde ziyaretçilere aktarılıyor ve istenirse site içerisinden firmanın hizmetleri katalog şeklinde indirilebiliyor.

Kurumsal Çözümler

Site içerisinde personel takip sistemlerinden güvenlik kamera sistemlerine, alarm sistemlerinden ses sitemlerine kadar birçok alanda siber güvenlik hizmetleri veriliyor. Çalışanların giriş çıkış saatlerinin ve izin durumlarının takip edilebileceği personel takip sisteminin detaylarına site içerisinden ulaşılabiliyor. Kamera sistemleri alanında da isteğe özel tasarlanan kapalı devre sistemleri müşterilere sunuluyor.

Firma tarafından müşterilere sunulan diğer bir hizmet olan alarm sistemleri ise hırsızlık, yangın gibi durumların önceden tespit edilmesini sağlıyor. Siz de güvenlik sistemleri, alarm sistemleri, ses sitemleri ve IP kamera sistemlerinin çözümleri için siteyi ziyaret edebilir, uzman ve deneyimli bir kadro için ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. Siber güvenlik ile ilgili tüm güvenlik ihtiyaçlarınızı uygun ve kaliteli olarak site içesinden kolay bir şekilde temin edebilirsiniz.

Haber Editörü : Tüm Yazıları
1989 yılında dünyaya gelen araştırmacı-gazeteci. 2010 yılında İzmir Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik bölümünden mezun oldu. Mesleğe aynı yıl içerisinde yerel bir gazetede (egedesonsoz) muhabir olarak başlayan yazarımız şuan Türkiye'nin en büyük internet gazetesi olan haberci465'te yazarlık yapmaktadır.