Sevdiğinizi Kendinize Bağlayın

816 defa okundu kategorisinde, 07 Eki 2017 - 17:01 tarihinde yayınlandı
Sevdiğinizi Kendinize Bağlayın

Çiftlerin birbirleri ile olan ilişkileri bazı zamanlarda kötü, bazı zamanlarda iyi yani kısacası inişli çıkışlı bir hal alır. Durumun böyle olması aslında ilişkinin kötüye gitmesini arttırıcı etkenlerden biri olarak sürekli problem çıkmasına neden olur. Özellikle evli çiftlerde yuvalarını dağıtmak için kötü enerji yayan insanlar da bulunur. Bu insanların bozma büyüleri de çiftlerin aralarında sorun çıkmasına neden olabilir. Sizin de eşiniz ya da sevgilinizle aranız hiç anlamadığınız bir sebepten ötürü bozulmuş ve bir türlü anlaşmayı başaramıyorsanız muhtemelen size ayırma büyüsü yapılmıştır. Medyum olan kişiler bu ayırma büyüsünü kolaylıkla tespit edebilir.

Aşk Büyüsü

Sevdiğiniz kişiyi kendinize aşık etmek istiyorsanız öncelikle bir medyum ile iletişime geçmeniz gerekir. Medyumun sizden isteyeceği bazı malzemeleri getirerek sevdiğiniz kişi sizi fark etmiyorsa, ya da sevdiğiniz kişi size karşı çok ilgisiz iseo kişiyi kendinize aşık etmenizde medyum size yardımcı olacaktır. Aşk büyüsü oldukça kuvvetli bir büyü çeşidi olmakla birlikte ilgi duyduğunuz insana karşı yapılacak olan bir büyüdür. Bu kişinin şahsi eşyalarını getirmenizi medyum sizden isteyebilir. Bu tarz büyüler kişilerin özel ve kişisel eşyaları üzerinden yapılmaktadır.

Bağlama Büyüsü

Bu büyüyü de medyumlar yapmaktadır. Bir medyumla iletişime geçtikten sonra sizden isteyeceği malzemeleri tedarik ederken dikkat etmeniz gereken bazı hususlar vardır. Bunlar;

  • Eşinizin üzerinde sürekli taşıdığı bir eşya olması gerekir. Siz bu eşyayı alırken eşinizin bunu fark etmemesi önemli bir husustur.
  • Kullandığı bir eşya üzerinde bağlama büyüsü yapılması büyünün tesirinin daha da artmasını sağlayacaktır.
  • Eşinizle ilgili bütün bilgileri medyuma eksiksiz bir şekilde verirseniz medyum bu bilgiler doğrultusunda büyüyü gerçekleştirir ve büyünün etkisi daha çabuk kendini gösterir.
Haber Editörü : Tüm Yazıları
2017 yılında ilk yazısını sitemizde yayınlayarak kariyerine başlayan yazarımız. Aslen serbest muhasebeci ve bankacıdır. 2 çocuğa sahip olan yazar ilgili olduğu konuları ve gündem haberlerini kaleme almaktan ve özgürce yansıtmaktan çekinmiyor.