Şarjsız Kalmayın

191 defa okundu kategorisinde, 25 Nis 2019 - 16:01 tarihinde yayınlandı
Şarjsız Kalmayın

Gega Elektronik, size İngiltere’de kullanılan favori şarj aletlerini kullanma imkânı sağlıyor. İngiliz markası Incore’nin ürettiği şarj aletlerinin Türkiye temsilciliğini yapıyorlar.İncore Türkiye temsilci olan firma, lisansı olmayan kablolara göre % 20 daha hızlı şarj etme imkanı veren ürünleri satıyor.

Incore Ürünleri

Incore firmasının ürünlerini satan firmanın yelpazesi oldukça geniştir. Şarj kabloları (lightining, micro USB ve USB type-c) ve taşınabilir şarj cihazları (powerbank) firmanın kataloğunda bulunuyor.

Gelişen teknoloji sayesinde akıllı cihazlarımızı hemen hemen tüm alanlarda kullanmaya başladık. Cihazların kullanım alanlarının artması ile şarj problemleri kaçınılmaz son oluyor. Şarj kabloları elektrik gücünü bilgisayar üzerinden aktarır. Incore şarj kabloları ile akıllı cihazınız kısa sürede doluyor.

Firmanın ürün yelpazesi içerisinde iOS işletim sistemli Apple cihazınıza (iPhone, iPod ve iPad) uygun şarj kabloları bulabilirsiniz. Kırmızı, pembe, mavi ve gümüş renk seçenekleri olan şarj kabloları 3 metre uzunluktadır. İki yıl garantisi olan ürünlerin fiyatları piyasa da bulabileceğiniz en düşük seviyededir. Ayrıca ürünler bazı zamanlarda firmanın internet sitesinde indirime giriyorlar.

Haber Editörü : Tüm Yazıları
1989 yılında dünyaya gelen araştırmacı-gazeteci. 2010 yılında İzmir Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik bölümünden mezun oldu. Mesleğe aynı yıl içerisinde yerel bir gazetede (egedesonsoz) muhabir olarak başlayan yazarımız şuan Türkiye'nin en büyük internet gazetesi olan haberci465'te yazarlık yapmaktadır.