Sağlığınız Önemlidir

546 defa okundu kategorisinde, 09 Mar 2019 - 14:59 tarihinde yayınlandı
Sağlığınız Önemlidir

İnsanlar her geçen gün daha fazla hazır gıdalara yönelirken uzmanlar bunun tam tersi yönde yönergelerde bulunuyorlar. Doğal besinler tüketilmesi, yayılım hayvanlarından elde edilen sütün, yoğurdun, tereyağının tüketilmesi hususunda pek çok yayın bulunuyor. Doğal beslenme ile birçok ölümcül hastalığın önüne geçilebilir. Vücudumuz için önemli bir protein öğesi olan koyun yoğurdu en çok tüketilmesi gereken gıdalardan biridir. Sağlığınız bizim için önemlidir sloganı ile yola çıkan borayazetsut.com sitesi son derece hijyenik koşullarda koyun sütü üretimi yapıyor. Sitenin üretimini ve satışını yaptığı ürünler hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilir ya da sayfada yer alan telefon numaralarından iletişime geçebilirsiniz.

Nasıl sipariş verebilirim?

İnsan sağlığı için son derece faydalı olan kuzu eti sitenin kendisine ait olan çiftliklerde yayılan kuzulardan helal kesim şartları altında İslamiyet usullerine uygun olarak üretilmektedir. Sitede yer alan telefon numaralarından günün her saati sipariş verebilirsiniz. Bu konuda detaylı bilgi alabilirsiniz. Ayrıca firmanın Instagram ve Facebook sayfalarını ziyaret ederek se sipariş şartları hakkında fikir edinebilirsiniz. Firma toplu siparişlerinizi de değerlendiriyor.

Haber Editörü : Tüm Yazıları
1989 yılında dünyaya gelen araştırmacı-gazeteci. 2010 yılında İzmir Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik bölümünden mezun oldu. Mesleğe aynı yıl içerisinde yerel bir gazetede (egedesonsoz) muhabir olarak başlayan yazarımız şuan Türkiye'nin en büyük internet gazetesi olan haberci465'te yazarlık yapmaktadır.