Profesyonel Çeviride Yeni Bir Soluk

290 defa okundu kategorisinde, 12 Kas 2019 - 13:38 tarihinde yayınlandı
Profesyonel Çeviride Yeni Bir Soluk

Türkiye’de sayısız kişi, kurum, belli başlı nedenlerden dolayı profesyonel çeviri hizmetine ihtiyaç duyuyor. Çeviri sektörü de bu kadar kalabalık olduğundan dolayı, birçok yeni online çeviri sitesi, kendisini bu pazara atmış bulunuyor. Güvenilir olmayan bu siteler, akademik tercümelerde veya yeminli tercüme oluşturmada problem çıkarabiliyor. Zira sertifikasız çalışan bu firmalar hiçbir iş garantisi bahşetmiyor.

Bu yüzden, belki haftalarca sürecek olan, bir çeviri platformu arayışına başlıyorsunuz. cevirmenevi.com web adresinden ulaşabileceğiniz Çevirmen Evi isimli online tercüme platformu sizi bu arayıştan kurtarıyor. Siteden akademik ve medikal tercüme isteyebileceğiniz gibi, yeminli tercüme talep etme hakkınız da bulunuyor. Ayrıca pek çok online çeviri sitesinin hizmetini gerçekleştirmediği, Farsça Türkçe çeviri, Arapça Türkçe çeviri gibi seçenekleriniz de bulunuyor.

Yeminli Tercüme Nedir? Ne İşe Yarar?

Yeminli tercüme, genellikle iş evrakları, doğum veya ölüm belgeleri, evlilik belgeleri, mahkeme transkriptleri gibi konularda ihtiyaç duyulan çeviri hizmetidir. Yeminli tercümenin, tercümeyi satın alan kişinin direktifleri doğrultusunda hazırlanması ve yeminli tercüman tarafından imzalanması gerekir. Çevirmen Evi, bütün yeminli tercüme isteklerinizi karşılamaya hazır bulunuyor. Barındırdığı profesyonel çevirmenlerle birlikte güvenilir ve makul ücretlerde hizmet alabilmenizi sağlıyor.

Akademik Ve Medikal Tercüme

Akademik ve medikal tercümeye genellikle üniversite öğrencileri ve profesörler ihtiyaç duyar. Adından anlaşılabileceği üzere, akademik ve medikal tercüme; akademik ve medikal alanda tez, makale çevirisinin sağlanması işlemleridir. Çevirmen Evi, profesyonel çevirmen kitlesiyle birlikte tüm tez, araştırma, makale, belge çevirilerinde yardımcı olmaktadır.

Haber Editörü : Tüm Yazıları
1989 yılında dünyaya gelen araştırmacı-gazeteci. 2010 yılında İzmir Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik bölümünden mezun oldu. Mesleğe aynı yıl içerisinde yerel bir gazetede (egedesonsoz) muhabir olarak başlayan yazarımız şuan Türkiye'nin en büyük internet gazetesi olan haberci465'te yazarlık yapmaktadır.