Porsche Yeni Yüzüyle Çıkıyor

827 defa okundu kategorisinde, 19 Ağu 2017 - 12:47 tarihinde yayınlandı
Porsche Yeni Yüzüyle Çıkıyor

Dünyanın adından hep söz ettiren, üst sekmen otomobil üreticisi Porshe spor araçları ile hep tanıyordu. Mart ayında otomobil fuarında yeni bir çalışmasını tanıtan Porshe meraklılarını heyecanlandırmayı başardı. Yeni çizgileri ile spor araç ile sedan kasayı birleştiren Porshe fuarda tanıttığı aracı için son düzlüğü girmiş durumda. Firmanın çalışmalarında başarıyla geçen yeni sedan Porshe boya, kaporta gibi testleri üstün performans ile aşmayı başardı. Firmanın çok şey beklediği bu araç yakında yollara çıkacak.

Porshe Yeni Modelinde Çok Değişti

Spor kullanıma sedan çizgiler ekleyen firma yeni aracında güçlü motoruyla göz dolduracak. Sedan sekmenin en süratli aracı olacak Porshe’nin yeni otomobilinde 4 artı 1’lik oturma şansı büyük bir bagaj ve kullanım konforu ile geliyor. Bunlar ile beraber bir aile otomobil görüntüsü veren yeni porshe hız ve performans özellikleri ile tam bir spor araç deneyimi yaratıyor Lüks sekmenin 2018 içinde en etkin modellerinden biri olmaya aday.

Porshe Büyük Yatırım

Firma yeni aracına o kadar güveniyor ki yeni otomobili için 500 milyon dolarlık bir ek yatırım bütçesi ayarladı. Bu bütçe ile mevcut üretim yerinde yeni bir atölyede inşa eden firma Leipzig tesisi ile birçok şeyi değiştiriyor. Ünlü teknoloji tesisinde birde arge çalışmaları için özel bir departman yaratan firma seri üretimden önce burayı aktif şeklide kullanarak çok daha donanımlı araçlar üretecek.

Haber Editörü : Tüm Yazıları
Ege Üniversitesi Grafik bölümü mezunu yetenek abidesi yazarımız sitemizdeki tüm görseller ve efektlerinden sorumludur.