Oto Etiketlerinde Orjinal Modeller

207 defa okundu kategorisinde, 02 Kas 2019 - 16:54 tarihinde yayınlandı
Oto Etiketlerinde Orjinal Modeller

Araç görünümüne renk, tarz ve ayrıcalık katan araba sticker modelleri, gösterişli araç tercihinde bulunan herkese makul fiyatlı değişim yapma fırsatı sunuyor. Aracının görünüşünde farklılık sağlamak isteyenler araç etiketi veya oto sticker kullanarak modifiye için yüksek ücret ödemek zorunda kalmıyor. İnternette hizmet sunan www.etiketcimiz.com sitesinde birbirinden özel araç etiket ve stickerları sergileniyor.

Araç Stickerlarında En Yeni Modeller

Aracın dış görünüşünü son derece farklılaştıran sticker modellerini incelemek ve satın almak için siteden destek alabilirsiniz. Sitede her marka araç için kullanılabilecek stickerlar çok uygun fiyatlarla satışa sunuluyor. Aracınıza tarz katacak, resimli ve yazılı sticker modelleri için siteyi inceleyiniz.

Araç Kaput Stickerları

Sitede aracınızın yan kaputunda, üst kaputunda ve camlarında kullanabileceğiniz sticker ve etiketler bulunuyor. Tüm marka araçlarda kullanabileceğiniz “Müslüm baba”, “babam sağolsun”, boxersticker modelleri sitede yer alırken, marka araçlara özel Bmw ve Ford Focusstickerları da bulunuyor. Siteye ulaşarak, beğendiğiniz modeldeki stickerları en uygun fiyatlarla satın alabilir, aracınız için farklı bir imaj çizebilirsiniz.

Haber Editörü : Tüm Yazıları
1989 yılında dünyaya gelen araştırmacı-gazeteci. 2010 yılında İzmir Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik bölümünden mezun oldu. Mesleğe aynı yıl içerisinde yerel bir gazetede (egedesonsoz) muhabir olarak başlayan yazarımız şuan Türkiye'nin en büyük internet gazetesi olan haberci465'te yazarlık yapmaktadır.