Okeye Başla

221 defa okundu kategorisinde, 25 Nis 2019 - 15:46 tarihinde yayınlandı
Okeye Başla

Günümüzde tüm masa oyunları ve diğer oyunlar online platformlara taşınmıştır. Okey oyunu internet üzerinden rahatlıkla oynanabilmektedir. Sorunsuz ve kesintisiz olarak okey oyna yapabilmek için kaliteli hizmet veren bir oyun sitesi bulmalısınız. Sizlere bu hizmeti Okeyoyunuoyna.net oyun sitesi veriyor. Sitede üyelik oluşturan oyun severlere hizmet veriyorlar. Bazı durumlarda misafir oyuncu olarak üyelik oluşturmadan da giriş izni vererek sizlerin okey oyunlarını oynamanıza izin veriyorlar.

Bedava Oyun

Okey oyunu oyna hizmeti veren birçok oyun sitesi belirli bir aşamadan sonra oyun hizmetlerini ücretli olarak vermeye başlıyorlar. Bu oyun sitesi ise tüm kullanıcılarına okey oyun hizmetlerini ücretsiz olarak vererek bedava okey seçenekleri sunuyorlar. Kullanıcı bilgileri ile siteye giriş yapan tüm oyun severler kurallarına göre istedikleri gibi okey oynayabiliyorlar.

Siteye Giriş

Okeyoyunuoyna sitesinde okey oynayabilmek için üyelik oluşturmalısınız. Giriş için kullanıcı adınız ve şifreniz ile giriş yapabilir ya da Facebook hesabınız üzerinden bağlantıda yapabiliyorsunuz. Üye olmak isteyenler kayıt ol seçeneği üzerinden kayıt formunu doldurarak üyelik işlemlerini tamamlatıyorlar.

Haber Editörü : Tüm Yazıları
1989 yılında dünyaya gelen araştırmacı-gazeteci. 2010 yılında İzmir Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik bölümünden mezun oldu. Mesleğe aynı yıl içerisinde yerel bir gazetede (egedesonsoz) muhabir olarak başlayan yazarımız şuan Türkiye'nin en büyük internet gazetesi olan haberci465'te yazarlık yapmaktadır.