Öğreten forum Onderbarutcu.com

249 defa okundu kategorisinde, 06 Kas 2019 - 17:52 tarihinde yayınlandı
Öğreten forum Onderbarutcu.com

Web alanında gündelik ve yeni uygulamalar ile alakalı sorularınız, internet ve aplikasyonlar ile alakalı bilgi eksikliğiniz mi var? Bu durumda onderbarutcu.com ile aklınızdaki sorulara cevap bulabilir, akla hayale gelmeyecek bin bir türlü konu hakkında fikir edinebilirsiniz.

Derdinize Deva

Önder Barutçu Forum adı altında açılan Onderbarutcu.com forum sitesi birçok uygulama ve web aracı ile alakalı konuda forum ortamında soru ve sorunlarınıza çözüm oluyor. Onderbarutcu.com dertlerinize deva olmak için yola çıkan, farklı konsepti ile problemlerinize çözüm olan nadide bir forum sitesi.

Önder Barutçu Forum Gruplar

Onderbarutcu.com’da Facebook ve WhatsApp grupları mevcut. Bu gruplar sayesinde Oyun, Otomobil, Askerlik, Arkadaş, Üniversite, Teknoloji, Müzik gibi alt başlıklar içerisinde çeşitli Whatsapp ve Facebook gruplarına dahil olabiliyor, hem çevrenizi genişletiyor hem de sorularınıza cevap buluyorsunuz.

Hata Kodları ve Çözümleri

Forum’da yer alan Arıza Hata Kodları ve Çözümler bölümü ile makine hata kodları da dahil olmak üzere bulacağınız tüm cevaplar sayesinde gönüllere taht kuracaklarına emin olabilirsiniz. Onderbarutcu.com ile daha önce karşılaşmadıysanız, hayatınızda web alanında bu kadar sorun çözülmesine vesile olan bir forum daha görmemişsiniz demektir. Sadece web için değil, hayata dair her alanda çözümler ile yanınızda olmaya geliyorlar.

Haber Editörü : Tüm Yazıları
1989 yılında dünyaya gelen araştırmacı-gazeteci. 2010 yılında İzmir Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik bölümünden mezun oldu. Mesleğe aynı yıl içerisinde yerel bir gazetede (egedesonsoz) muhabir olarak başlayan yazarımız şuan Türkiye'nin en büyük internet gazetesi olan haberci465'te yazarlık yapmaktadır.