Nur Yerlitaş’a Darbe Üstüne Darbe

765 defa okundu kategorisinde, 23 Kas 2017 - 17:08 tarihinde yayınlandı
Nur Yerlitaş’a Darbe Üstüne Darbe

Türkiye’de özellikle özel bir kanalda yayınlanan bir moda programında bir anda adından çok daha söz ettiren bir modacı Nur Yerlitaş. Uzun zamandır söyledikleri ile gündem olamayı başaran modacı hareketleri söylemleri ile büyük beğeni toplarken ünlülere hazırladığı giysiler ile de yıldızlar dünyasında da her zaman sevilen saygı duyulan bir isimdi. Nur Yerlitaş’ın birkaç gün önce sosyal medya üzerinden yayınladığı kısa bir video modacının bir anda çöküşe geçmesine neden oldu.

Yerlitaş’tan Beklenmeyen Yayın

Nur Yerlitaş bugüne kadar çok sayıda ünlü için önemli bir kişiydi. Modacıyı sevenler çok olmasına rağmen zaman zaman da eleştirenlerde oldu. Buna rağmen her kesin beğendiği modacı talihsiz bir hareket yaparak bir anda dostlarını bile kaybetti. Birçok ünlü modacıyı bu talihsiz açıklama nedeniyle yalnız bıraktı.

Şehitler İçin Mesaj

Son dönemde artan şehit haberleri için kısa bir video hazırlayan Nur Yerlitaş Videoda Aman banane şehitlerden benzeri bir yayın yapmış. Bu söylem kısa süre içinde yayılarak herkesin eleştirisini aldı. Eleştirinin büyümesi ile modacıya birçok dostunda darbe geldi. İlk darbe ünlü şarkıcı Serkan Kaydan odlu. Klibinde modacıya da yer veren şarkıcı klibinde ki görüntülerde Nur Yerlitaşı çıkardı. Bir tepkide sıkı dostu olan pop dünyasının en sevilen isimlerinden Demet Akalından geldi. Modacı takip etmeyi bırakan Demet bu şekilde tepkimi gösteriyorum diye açıklamada bulundu.

Haber Editörü : Tüm Yazıları
1992 doğumlu yazar, kariyerine ve editörlüğüne sitemizde başlamış. Tüm ekibin ve yoğun temponun sorumlusu ve moral şefi olmuştur.