Melisa Yıldırımer’in Söz’de Ayrılığı

970 defa okundu kategorisinde, 22 Kas 2017 - 16:20 tarihinde yayınlandı
Melisa Yıldırımer’in Söz’de Ayrılığı

Gözün arkada kalmasın sloganıyla akıllara kazınan, Star Tv’nin sevilen dizisi Söz, Melisa Yıldırımer’in vedasına sahne oldu. Diziye Fatma karakteri ile hayat veren sevilen oyuncu Yıldırımer, senaryo gereği diziye veda etti.

Söz’ün Son Bölümünde Fatma’ya Veda

Melisa Yıldırımer’in canlandırdığı Fatma karakteri ile Söz dizisinde hayat bulan rolü senaryo gereği sonlandı. Özel Kuvvet Timi’nin hikayesi konu edilen dizinin 22. Bölümü yayınlandı. Bu bölümde senaryo gereği Fatma karakterini canlandıran Melisa Yıldırımer’de veda etti.

Melisa Yıldırımer’in İnstagram Paylaşımı

Star Tv’nin sevilen dizisi söz, gözün arkada kalmasın sloganıyla hayranları ekrana bağlamayı başardı. Hafız lakaplı Ali Haydar’ın eşi Fatma’ya hayat veren Melisa Yıldırımer’de 22.bölüme kadar dizinin sevenleriyle buluştu. Senaryo gereği 22.bölüm itibari ile rolü sonlandı. Diziden ayrılmasının ardından sosyal medya hesabı olan instagramdan bir bildiri yayınlayan Yıldırımer, canlandırdığı Fatma karakterine güle güle derken bu güzel yolculuğun sonuna geldiğini vurguladı. Her şey için binlerce teşekkürlerini sunan güzel oyuncu, Sürç-i lisan ettikleri olmuşsa diye söz dizisi izleyicilerinden af diledi. Başarılı yeni projelerde yer alması beklenen Melisa Yıldırımer’in yeni dizi görüşmeleri başladı bile. Benzer bir senaryoda rol almayı düşünmediğini söyleyen Yıldırımer, oyuncuların yeniliklere açık olmasından ve kendini tekrarlamak yerine riske girmesi gerektiğinden bahsederek farklı projeler ile ekranlarda yer alabileceğinin sinyalini verdi. Güzel oyuncunun rol alacağı yeni projesi merakla bekleniyor.

Haber Editörü : Tüm Yazıları
2017 yılında ilk yazısını sitemizde yayınlayarak kariyerine başlayan yazarımız. Aslen serbest muhasebeci ve bankacıdır. 2 çocuğa sahip olan yazar ilgili olduğu konuları ve gündem haberlerini kaleme almaktan ve özgürce yansıtmaktan çekinmiyor.