Kılıf Çeşitleri

419 defa okundu kategorisinde, 17 Nis 2019 - 15:29 tarihinde yayınlandı
Kılıf Çeşitleri

Cep telefonlarını uzun süreli kullanmak için telefonları korumanın önemi büyüktür. Dış etkilerden, çarpma ve düşme gibi tehlikelerden telefon korunmak isteniyorsa kaliteli aksesuar tercih edilmeli ve telefonun zarar görmesini önleyici tedbirler alınmalıdır. İnternet ortamında cep telefonları için gerekli olan her türlü aksesuarın satışını yapan kilifmarketim.com adresinde Samsung, Apple, Sony, Xiaomi, HTC ve daha birçok markanın aksesuarına yer veriliyor.

En kaliteli kılıf modelleri, ekran koruyucu, kablo, telefon tutucu, kulaklık, gamepad ve araç kamerası gibi her türlü telefon kullanımını kolaylaştıran ürün sitede yer alıyor. Site üzerinden tüm ürünlerin fiyat ve resim özellikleri yayınlanıyor. Kolay alışveriş imkanı veren siteden satın alınan tüm ürünler kargo imkanı ile tüm Türkiye’ye gönderiliyor. Alışveriş tutarının 50 liranın üzerinde olması durumunda kargo ücreti ödenmiyor. 50 liranın altında olan alışverişlerde kargo ücreti 3 lira sabit ücretli oluyor.

Telefon Aksesuarları

Sitede P30 Pro kılıf ve watch serisi ürünlerin aksesuar çeşitleri yer alıyor. İhtiyacınız olan her türlü telefon aksesuarına site üzerinden ulaşılabiliyor.

Cep Telefonuna Dair Her Şey

Piyasadan çok daha uygun fiyatlı olan s10 plus kılıf ürünleri kredi kartı veya banka kartı ile site üzerinden satın alınabiliyor. En kaliteli cep telefonu aksesuarlarına siteden ulaşabilirsiniz.

Haber Editörü : Tüm Yazıları
1989 yılında dünyaya gelen araştırmacı-gazeteci. 2010 yılında İzmir Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik bölümünden mezun oldu. Mesleğe aynı yıl içerisinde yerel bir gazetede (egedesonsoz) muhabir olarak başlayan yazarımız şuan Türkiye'nin en büyük internet gazetesi olan haberci465'te yazarlık yapmaktadır.