Kaliteli Akorlar Burada

258 defa okundu , kategorisinde, 09 Ağu 2019 - 11:59 tarihinde yayınlandı
Kaliteli Akorlar Burada

Dünya üzerinde çok farklı zenginliklere ve farklılıklara sahip insanlar vardır. bu insanların farklılıkları ve zenginlikleri hayatlarının her alanına yansıyor. Bu farklılığın ve çeşitliliğin en çok yansıdığı alanlardan birisi de müziktir. Farklı akor ve notalar ile yapılan bu bestelerin birer birer hikayesi ve anlattıkları vardır.

Müziğin Zenginliği

Müzik o kadar çok zengin kültüre sahiptir ki aynı şarkının yüzlerce farklı akor ve söylenme tarzı vardır. Bu zenginlik insanların kulaklarına hoş gelen ritmi bulmalarından kaynaklanıyor. Ülkemizde de örneğin yaramızda kalsın akor bilgileri ile farklı bir tarza sahip şarkıdır. Ancak sanatçı bu şarkıyı istediği stilde ve tarzda okuyabilir. Bu tamamen onun hayal gücüne bağlı olan bir şeydir. İşte bu site de tüm bu farklı tarzlara sahip olan yerli yabancı sanatçıları bir araya getiriyor.

Hizmetleri Nelerdir?

Site içinde barındırdığı birçok farklı müzik şekli ile hem ülkemizdeki hem de yurt dışındaki insanlara hitap ediyor. Bu da müziğin sahip olduğu evrensel güçten kaynaklanıyor. Site bu zenginliği ve farklılığı çok iyi bir şekilde kullanıyor.

Haber Editörü : Tüm Yazıları
1989 yılında dünyaya gelen araştırmacı-gazeteci. 2010 yılında İzmir Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik bölümünden mezun oldu. Mesleğe aynı yıl içerisinde yerel bir gazetede (egedesonsoz) muhabir olarak başlayan yazarımız şuan Türkiye'nin en büyük internet gazetesi olan haberci465'te yazarlık yapmaktadır.