İrem Derici’nin Ciddi Bir Rahatsızlığı Var

1403 defa okundu kategorisinde, 19 Ağu 2017 - 18:10 tarihinde yayınlandı
İrem Derici’nin Ciddi Bir Rahatsızlığı Var

Yakalandığı selülitli fotoğraflarının ardından; hırs yapan İrem Derici için, yakın arkadaşları çok fazla zayıfladı yorumu yapmaya başladı. Ters açı mağduru olduğunu iddia eden Derici’nin; fotoğrafın ardından, tek öğünle diyet yapmaya başladığı iddiaları magazin haberlerinde yer aldı. Sanatçıya yakın magazin muhabirlerinin röportaj taleplerini reddeden Derici’nin; sağlık açısından sorunlar yaşadığı haberleri ise, magazin basınında bomba etkisi yarattı. İrem Derici’nin ciddi bir rahatsızlığı var haberlerine kayıtsız kalamayan Derici, iddialara kendine has üslubuyla son noktayı koydu.

Instragram’dan Bikinili Fotoğraf Paylaştı

Anoreksiya’nın ne olduğunu bile bilmediği söyleyen Derici; Instagram hesabından, sağlıklıyım mesajına ek olarak fotoğraf paylaştı. Bikinili fotoğrafı ile hayli zayıfladığı görülen Derici; fotoğrafının altında paylaşılan yorumlara, 45 kilo değilim ama olmak isterdim cevabı verdi. Daha fazla kilo vermesinin zararlı olacağı ve gerçekten hasta olabileceği yorumlarına kulak asmayan Derici; kilo kaybının, kendi isteği ile bilinçli olarak gerçekleştiği bilgilendirmesinde bulundu. Sanatçıya üzülen hayranlarının yanı sıra; diyet sırlarını paylaşmasını isteyen takipçiler de fotoğrafın altında yorumları ile yer aldı. Yorumlara espri ile karşılık veren Derici; kısacası sevdiğiniz her şeyi hayatınızdan çıkararak, sağlıklı kilo verebilirsiniz yorumu ile binlerce beğeni aldı. Sanatçının fotoğrafı sonrasında ise; Anoreksiya ile ilgili haberler, magazin haberleri arasından çıkarıldı.

 

Haber Editörü : Tüm Yazıları
Reklam ve tasarım mezunu yazarımız, sistemimizdeki reklam ve takip işlemlerine profesyonellik ve kariyerine keyif katarak devam eder. Ayrıca 1 kız annesi yazarımız gündem konularına olabildiğince hakimdir.