Hem Kaliteli Hem En Hesaplı Diş Tedavisi

404 defa okundu kategorisinde, 11 Tem 2019 - 16:56 tarihinde yayınlandı
Hem Kaliteli Hem En Hesaplı Diş Tedavisi

Diş dünyasında çok kaliteli bir firma uzun zamandır aramızda. Firmanın farkına varan binlerce kişi farklı olmanın yanı sıra kendilerini çok şansı hissediyorlar. Dent Ankara diş dünyası Ankaralı vatandaşlar ile yaklaşık 15 yıldır birlikte. İmplant ve benzeri birçok diş sorunu giderme ile ilgili yöntemlerde şuan Ankara da hizmet vermekte olan en iyi diş hekimi muayenesi denilebilir.

5 Nesildir Hizmet Veren Aile

Öztoprak ailesi olarak Ankaralılara ve Ankara’ya gelen misafirlere diş teli ve buna benzer birçok aşılması güç diş sorununda yardımcı olan yer deden bu yana bir diş atölyesi. Ailecek bu mesleğe gönül vermiş olan bu hekimler bu işi sadece para kazanmak için değil büyük bir hizmet ve fayda sağladıklarından dolayı yapmaktadır.

Aile bu anlamda oldukça köklü bir yapıya sahip bulunmaktalar. Tam 5 nesildir diş hekimi olan aile, oldukça tecrübeli bir hizmet vermek gayesi içerisindeler. Özelikle sedasyon tarzı uygulamalarda Ankara da 1 numara olduğunu söylemek mümkündür.

Haber Editörü : Tüm Yazıları
1989 yılında dünyaya gelen araştırmacı-gazeteci. 2010 yılında İzmir Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik bölümünden mezun oldu. Mesleğe aynı yıl içerisinde yerel bir gazetede (egedesonsoz) muhabir olarak başlayan yazarımız şuan Türkiye'nin en büyük internet gazetesi olan haberci465'te yazarlık yapmaktadır.