Heijan’ın Gözaltısından Sonra Ramazan A. da Arama Listesine Girdi

2367 defa okundu kategorisinde, 29 Kas 2017 - 15:11 tarihinde yayınlandı
Heijan’ın Gözaltısından Sonra Ramazan A. da Arama Listesine Girdi

Polisin geçtiğimiz günlerde polisin uyuşturucu operasyonu sonrasında “Yansın Geceler” şarkısı ile 2016 senesinde patlayan Heijan gözaltına alındı. Bu gözaltından sonra “Adana Merkez Patlıyor Herkes” şarkısı ile bir dönem herkesin dilinde olan Ramazan A. da uyuşturucudan arananlar listesine girdi. İnternet paylaşımları ile uyuşturucuya özendirmek ve sanal ortamlar üzerinden bu maddenin satışını gerçekleştirmek iddiaları ile İzmir, Adana, Antalya, Ankara ve İstanbul başta olmak üzere pek çok kişi için uyuşturucu operasyonları başlatılmıştı. Bu zamana kadar 62 kişinin gözaltına alınması ve içlerinde “Yansın Geceler” şarkısı ile üne kavuşan Heijan’ın da yer alması sosyal medyada büyük yankı uyandırdı.

Polisler Ramazan A.’yı Arıyor

eryaman escort

Heijan kod adı ile bilinen Doğan Tarda’nın yakalanmasının ardından polise verdiği ifadeler doğrultusunda bir zamanlar herkesin diline dolanan şarkısı “Adana Merkez Patlıyor Herkes” ile üne kavuşan Ramazan A. da uyuşturucuyu özendirmek ve satışını yapmaktan aranıyor. Şarkısının sözleri ile uyuşturucu satışını övdüğü ve insanları uyuşturucu kullanımına özendirdiği gerekçesi ile aranan Ramazan A. şuan yakalanmamış olsa da tüm hızla emniyet tarafından arama çalışmaları sürüyor. Son dönemlerde bu tarz şarkıların piyasaya çıkması ve birçok kişinin de ulaşması sebebi ile emniyet güçleri aileleri çocuklarının izlediği paylaşımları takip etmeleri konusunda dikkatli olmaları gerektiği ve takip etmeleri gerektiği şeklinde uyarıyor.

Haber Editörü : Tüm Yazıları
Kariyerine 8 yıl önce başlamış olan yazarımız, haberci365 bünyesine yeni katılmış ve tüm haberlerin girişleri ve düzeninden sorumludur.