Hediye Çeki ve İndirim Kodlarının Adresi

100 defa okundu kategorisinde, 10 Ağu 2019 - 15:35 tarihinde yayınlandı
Hediye Çeki ve İndirim Kodlarının Adresi

Site tüm kullanıcıları ile Türkiye’de bulunan en gözde online alışveriş mağazalarının, vermiş olduğu indirim kodu ve hediye çeklerini buluşturuyor. Site tüm hizmetlerini herhangi bir ücret veya komisyon talep etmeden gerçekleştiriyor. Bu hizmetler sayesinde, istenilen ürünler çok daha uygun fiyatlara satın alınabiliyor. Site tüm kod ve çekleri sürekli olarak güncelleyerek, kullanıcılarının tüm indirimlerden anında faydalanmasını sağlıyor. Siteden bu popüler mağazaların sitesine de, sadece logolarının üzerine tıklanarak ulaşmak da mümkün oluyor.

İndirim Kodu Nasıl Kullanılır?

İndirim kodlarının mutlaka ödeme yapılmadan önce kullanılması gerekiyor. Öncelikle alışveriş yapılacak siteye girilip alınacak ürün seçiliyor ve sepete ekleniyor. Daha sonra ise sepete girilerek ödemeye geçiliyor, ödeme esnasında kullanıcıdan indirim için kod veya çek numarası isteniyor. Sitede verilen kodlar yazılmak veya kopyalanıp, ilgili kutucuğa yapıştırmak sureti ile kullanılabiliyor. Bu promosyonlar kullanıldıktan sonra ise, ödeme miktarı indirim oranında otomatik olarak düşüyor. Sitede bulunan kodlar sadece alışverişlerde değil, aynı zamanda kargo ücretlerinde indirim yapmak için de kullanılabiliyor.

Haber Editörü : Tüm Yazıları
1989 yılında dünyaya gelen araştırmacı-gazeteci. 2010 yılında İzmir Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik bölümünden mezun oldu. Mesleğe aynı yıl içerisinde yerel bir gazetede (egedesonsoz) muhabir olarak başlayan yazarımız şuan Türkiye'nin en büyük internet gazetesi olan haberci465'te yazarlık yapmaktadır.