Galatasaray’dan Bir Yıldız Düşüyor

749 defa okundu kategorisinde, 23 Kas 2017 - 17:22 tarihinde yayınlandı
Galatasaray’dan Bir Yıldız Düşüyor

Türkiye’nin başarıları ile adından söz ettirmeyi hep başaran en büyük kulüplerinden biri olan Galatasaray bu sene başında önemli bir çalışma başlattı. Transfer konusunda rakiplerini kıskandıracak işler yapan takım ligin en güçlü şampiyon adayı. Zaman eleştirilere tutulsa da birkaç haftadır istediği sonuçları alamayan takım yıldızları ile hala ligin en üstünde. Birçok yıldıza sahip olan Galatasaray’da gelip de beklediğini bulamayan isimlerde var. Kulübün de beklentileri karşılamayan yıldızlardan bazılarının gitmesi bekleniyor.

Fransa Yolcusu

Bundan birkaç sene önce uzun zaman Fenerbahçe’nin de gündeminde uzun zaman yer almış olan bir oyuncu Feghouli özellikle Valencia forması ile çok iyi bir grafik yakaladı. Bu grafik ile Avrupa spor dünyasında isim yapmayı başaran oyuncu bir süre sonra tam düşüşe geçtiği iddia edildiği dönemde Galatasaray bu önemli yıldızı kadroya kattı. Büyük beklentiler olan kanat oyuncusu bu haftaya kadar sürekli forma şansı bulamadı.

Feghouli Fransa’ya Dönüyor

Ünlü yıldız kendini ile Fransa’da gösterdi. BU haftaya kadar istenilen sonuçları veremeyen kanat oyuncusu 3 hafta ceza alması nedeniyle iyice mutsuz oldu. Bunu her fırsatta çevresine söyleyen yıldız için bir iddia daha atıldı. Oyuncunun Fransa’ya giderek burada Rennes teknik direktörü ile görüştüğü alınması için istekte bulunduğu ortaya atıldı. Oyuncunun 4 milyona Euro’ya yakın bir ücreti söz konusu. Haberi şu an için kesinlik kazanmamasına rağmen Fransız Rennes teknik direktörü bu konuyu yönetim ile konuşacağı konuşuluyor.

 

Haber Editörü : Tüm Yazıları
1989 yılında dünyaya gelen araştırmacı-gazeteci. 2010 yılında İzmir Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik bölümünden mezun oldu. Mesleğe aynı yıl içerisinde yerel bir gazetede (egedesonsoz) muhabir olarak başlayan yazarımız şuan Türkiye'nin en büyük internet gazetesi olan haberci465'te yazarlık yapmaktadır.