Finex Media Hizmetleri

123 defa okundu , kategorisinde, 06 Ağu 2019 - 09:38 tarihinde yayınlandı
Finex Media Hizmetleri

Günümüzde bilgi teknolojileri alanında hizmet veren bir çok firma yer alıyor. Bu alanda oluşturulan finexmedia.com sitesi; Ankara web tasarım hizmetleriyle adından söz ettiriyor. Web tasarım konusunda kendisine güvenen firma; başarılı ve şahane web tasarımlarıyla, işletmelerin tercihi oluyor. Bilişim teknolojileri ve media konusunda uzman ekibiyle çalışmalar yapan finexmedia ailesi; müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda maksimum çözümler üretiyor.

Yazılım ve Danışmanlık Bürosu

Uzun yıllar önce faaliyetlerine başlayan firmaya site linki takip edilerek giriş yapılıyor. Yazılım ve danışmanlık bürosu konumunda hizmet veren firmadan web tasarım, internet reklamcılığı, dijital medya sistemleri hakkında ayrıntılı ve çözüm odaklı bilgilere ulaşılıyor. İşletmeler açısından oldukça önemli olan ürün geliştirme; elektronik altyapı sayesinde seri olarak paylaşılıyor.

Dijital medya ortamındaki giderler; hedef belirlenen kitleye düşük seviyede masraf ve bununla birlikte maksimum fayda sağlıyor. İş kategorisinde yeniliklere açık, müşteri memnuniyeti odaklı, kalite standartlarını yükseltici ve en uygun çözümleri üreten finex medya firmasını ve sitesini konu hakkında hizmet almak isteyenler; güven içerisinde ve beğenerek tercih ediyor.

Haber Editörü : Tüm Yazıları
1989 yılında dünyaya gelen araştırmacı-gazeteci. 2010 yılında İzmir Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik bölümünden mezun oldu. Mesleğe aynı yıl içerisinde yerel bir gazetede (egedesonsoz) muhabir olarak başlayan yazarımız şuan Türkiye'nin en büyük internet gazetesi olan haberci465'te yazarlık yapmaktadır.