En Anlamlı Hediye

830 defa okundu kategorisinde, 07 Ara 2017 - 12:09 tarihinde yayınlandı
En Anlamlı Hediye

Türkiye’de yer almakta olan, en kaliteli en anlamlı ve en özel masa isimliği, hem de istediğiniz yerden evinize kadar geliyor. Sipariş etmek istediğiniz tüm masa isimlik çeşitleri, gerek baskı çeşitleri olsun gerekse kullanılan malzeme çeşitleri ile olsun gerekse de tasarımları ile olsun birbirinde şık, birbirinden göz alıcı çeşitleri ile sizin ya da sevdiklerinizin en vazgeçilmezi haline geliyor. Sipariş verdiğiniz taktirde, dilediğiniz hediye paketi ve yazmak istediğiniz not ile de birlikte, hem de hızlı kargo özelliği ile sevdiklerinize kadar ulaştırılıyor. Her bütçeye uygun bu anlamlı ve özel hediye, kapıda ödeme ve kredi kartına 9 taksit imkanı sunuyor. Ayrıca tüm Türkiye’ye gönderim fırsatı bulunuyor. Kapalı ve güvenli bir şekilde gelmekte olan paket içeriği ile size sadece siparişi vermek ve tamamlamak kalıyor.

Hem Hızlı Hem Ekonomik

Siparişinizi verdikten sonra, aynı gün içerisinde masa üstü isimlik hediyeniz, aynı gün içerisinde size teslim edilmek üzere hazırlanmaya başlıyor ve kısa süre içerisinde üretimi tamamlandıktan sonra, hızlı kargo aracılığı ile gönderim süreci başlamış oluyor. Bu ulaşma süreci ise, sadece 1 veya 2 gün içerisinde tamamlanmış oluyor ve ürününüz elinize geçmiş oluyor. Ürününüzün size ulaşmış olması durumunda, kargo aracılığı ile gelen görevlinin yanında paketi açıp, inceleyip, herhangi bir sorun görmeniz halinde ise, aynı ürün bir kez daha, sizden herhangi bir ücret talep edilmeden tekrardan hızlı kargo aracılığı ile gönderiliyor. Bu ince düşünülmüş ve tam anlamıyla istek ve düşünceleriniz doğrultusunda tasarlanmış ve sonrasında üretilmiş olan bu hediye, sevdikleriniz için bir ayrıcalık ifade ediyor. Birbirinden farklı dört baskı seçeneği bulunmakla beraber, isterseniz kristal, isterseniz kabartma, isterseniz de ahşap tasarım seçenekleri bulunuyor.

Haber Editörü : Tüm Yazıları
1992 doğumlu yazar, kariyerine ve editörlüğüne sitemizde başlamış. Tüm ekibin ve yoğun temponun sorumlusu ve moral şefi olmuştur.