Canlı Okey Salonu

105 defa okundu kategorisinde, 29 Mar 2019 - 17:11 tarihinde yayınlandı
Canlı Okey Salonu

Online okey oynama hizmeti sunan web sayfası, 7 gün 24 saat ücretsiz faaliyet gösteriyor. Kaliteli ve kullanımı kolay alt yapısı ile keyifli vakit geçirmeye olanak sunuyor. Okey severlerin ücretsiz üyelik yaparak ya da üyelik başlatmadan kolayca girebileceği sitede okey oyna butonu ile anında okey oynama hizmeti alınıyor. Online, canlı, eşli okey oynama imkanı sunan site, çeşitli okey oyunlarına ev sahipliği yapıyor. Kaliteli ve bilinçli üyelerden oluşan salonda seviyeli bir şekilde oyun oynama fırsatı bulabilirsiniz.

Seviyeli Arkadaşlıklar

Okey oynamak isteyenlerin vakit kaybetmeden 4 kişilik masalarda oyuna başlayabildiği kaliteli sitelerden biri olan https://www.okeyodasi.com/ web sayfası üyelerin şikayet ve sorularında anında dönüş yapıyor. Özellikle rahatsız edici davranışlar sergileyen üyeleri anında sistemden uzaklaştıran web sayfası, kaliteli oyun ile birlikte seviyeli arkadaşlıklar da kazandırıyor. Seviyeli sohbet ortamında keyifle okey oynama imkanı sunuyor.

Sayfanın sunduğu hizmetler bununla da sınırlı değil. Özellikle yeni başlayanlar için net ve açıklayıcı bilgileri de sunan firma, üyelerine destek olmaya devam ediyor.

Haber Editörü : Tüm Yazıları
1989 yılında dünyaya gelen araştırmacı-gazeteci. 2010 yılında İzmir Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik bölümünden mezun oldu. Mesleğe aynı yıl içerisinde yerel bir gazetede (egedesonsoz) muhabir olarak başlayan yazarımız şuan Türkiye'nin en büyük internet gazetesi olan haberci465'te yazarlık yapmaktadır.