Bilinenlerin Hepsini Unutun

430 defa okundu kategorisinde, 17 Nis 2019 - 16:59 tarihinde yayınlandı
Bilinenlerin Hepsini Unutun

Kayraform bilinen matbaa anlayışının dışında oldukça yenilikçi ve uzman ekibiyle en iyi seçenekleri sizlere sunuyor. Her türlü tasarım işleminde başarılara imza atıyorlar. Aynı zamanda matbaacılık işlemlerine yönelik ofset matbaa İzmir noktasında da adlarından söz ettiriyorlar. Uzman ve alanında gerekli eğitimi almış deneyimli kadrosu ile sizlere gereken tüm hizmetleri piyasa fiyatlarına göre oldukça makul seviyelerden satış yapmaktadırlar. Fatura basımı fiyat İzmir noktasında hem kaliteden hem de standartlarından ödün vermeyen bir kuruluştur.

Vermiş olduğu hizmetler

Firma birçok alanda sizlere hizmet vermektedir. Logoların yer aldığı reklam ürünlerinde de çokça tercih edilmektedir. Bu konuda vermiş olduğu bazı hizmetlere bakılırsa şunları söylemek doğru olacaktır:

Sevk irsaliyesi basımı

  • Kağıt çanta tasarımı ve logoların üzerine basımı
  • Broşür veya el ilanlarının basımı
  • Kutu üzerine amblem veya logo basımı
  • Antetli zarf veya antetli kağıt hazırlanması işlemi
  • Maliye ile anlaşmalı ciltli resmi evrakların basımı
  • Cepli dosya basımı

Remi evrakların basılması hususunda da maliye ile anlaşması bulunmaktadır. Daha detaylı bilgi için lütfen iletişime geçiniz.

Haber Editörü : Tüm Yazıları
1989 yılında dünyaya gelen araştırmacı-gazeteci. 2010 yılında İzmir Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik bölümünden mezun oldu. Mesleğe aynı yıl içerisinde yerel bir gazetede (egedesonsoz) muhabir olarak başlayan yazarımız şuan Türkiye'nin en büyük internet gazetesi olan haberci465'te yazarlık yapmaktadır.