Bedava Oyun İndirmenin Adresi

301 defa okundu kategorisinde, 20 Şub 2019 - 18:50 tarihinde yayınlandı
Bedava Oyun İndirmenin Adresi

Bilgisayarın ülkemizde yaygınlaşmasıyla birlikte oyun sektörü de gelişim içerisine girmiştir. Eskiye kıyasla grafik özellikleri gerçeği yansıtan oyunlar bilgisayarlarda oynanabilmektedir. Akıllı cihaz kullanımının artmasıyla oyun piyasası bu konuya da el atmıştır. Hatta günümüzde oyuncuların birbirleriyle yarıştıkları karşılaşmalar E-Spor adı altında takip edilmektedir. Oyun piyasasına hakim olabilmek, çıkan en son oyunları ücretsiz bir şekilde indirebilmek bütün kullanıcıların isteğidir. Bu istek doğrultusunda hareket eden www.foxioyun.com sitesi, takipçilerine oyun indir imkanı sunmaktadır. Oyunlar hakkındaki haberler güncel bir şekilde kullanıcılar ile paylaşılıyor.

Ücretsiz Oyun İndirme

Steam gibi platformlarda yayınlanan oyunların fiyatları bütçeyi aşabilmektedir. Bu yüzden kullanıcılar bu oyunları ücretsiz olarak indirebilmenin yollarını ararlar. Çoğu sitede verilen linkler kırık çıktığından oyuna ulaşma süreci uzayacaktır. Foxi Oyun sayesinde bu arayış son buluyor. En son oyunların cihazlara indirilmesini sağlayan site, oyun hakkındaki görüş ve yorumları da bünyesinde paylaşıyor.

PVP Oyun İndirme

Online oyunların popülaritesi sürekli artış göstermektedir. Knight Online, Metin2 pvp gibi oyunlar bir klasik olarak vazgeçilmezler arasındadır. Site üzerinde bu türdeki oyunlar hakkındaki bilgiler paylaşılmakta, oyuncuların nasıl taktikler geliştirebilecekleri anlatılmaktadır. Ayrıca oyunların indirme linkleri site tarafından paylaşılıyor. Linklerin sağlam olması oyunun kısa sürede çalıştırılmasına imkan tanıyor.

Oyun Sistem Gereksinimleri

Oyun grafiklerinin artması artık bazı bilgisayarlarda bu oyunların oynanabilmesini engeller hale getiriyor. Bu yüzden oyunları indirmeden önce sistem gereksinimlerini öğrenmek önem kazanıyor. Bilgisayarın işlemci, ekran kartı gibi özelliklerine göre oyun tercihi yapılabilmesi kolay hale geliyor. Metin2 pvpserverler için sistem gereksinimleri çok yüksek olmasa da site tarafından oyunun rahat oynanabilmesi adına çeşitli açıklamalar sunuluyor. Android ve IOS gibi sistemler üzerinden oynanan mobil oyunlar için yine aynı hizmetlere erişmek mümkündür.

Haber Editörü : Tüm Yazıları
1989 yılında dünyaya gelen araştırmacı-gazeteci. 2010 yılında İzmir Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik bölümünden mezun oldu. Mesleğe aynı yıl içerisinde yerel bir gazetede (egedesonsoz) muhabir olarak başlayan yazarımız şuan Türkiye'nin en büyük internet gazetesi olan haberci465'te yazarlık yapmaktadır.