Batak Oyunu

1081 defa okundu kategorisinde, 25 Nis 2019 - 15:29 tarihinde yayınlandı
Batak Oyunu

Batak oyunu çok eski tarihlerden beri insanlar tarafından sevilerek oynanan bir oyundur. Toplumumuzda da yaygın olarak oynanan oyun türleri arasında yer alır. Teknolojik gelişmeler ile birlikte batak oyna mak isteyenlerde artık online sitelere akın etmeye başlamıştır. Online oyunun tek adresi olan Batakoyna.net sitesi sayesinde oyuna artık telefonlarda, tabletlerde ve bilgisayarlarda ulaşmak oldukça kolay olmaktadır.

Sitede eşli batak, gömmeli batak ve klasik batak oyun çeşitlerinin hepsi aktif bir şekilde oynanır. Sitede oyun oynamak için üye olmalısınız. Bu sayede 24 saat sınırsız batak oynamanın tadını çıkarabilirsiniz. Bir strateji oyunu olan batak oyununu oynarken el hakkında olmamak kaydı ile oyun arkadaşlarınızla sohbet etmenizde mümkündür.

Klasik Batak

İhaleli batak olarak da bilinen klasik batak oyunu dört kişi ile oynanır. Siteye giriş yaparak batak oyna linkini tıklayarak oyuna dahil olabilirsiniz. Sitede bilgisayar tarafından dağıtılan kartlara göre ihale belirlenir. Eğer belirlediğiniz eli alamazsanız batarsınız. İhale sıraya belirlenir. Belirlediğiniz eli almanız gerekir. Klasik batakta ihale beşten başlar.

Haber Editörü : Tüm Yazıları
1989 yılında dünyaya gelen araştırmacı-gazeteci. 2010 yılında İzmir Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik bölümünden mezun oldu. Mesleğe aynı yıl içerisinde yerel bir gazetede (egedesonsoz) muhabir olarak başlayan yazarımız şuan Türkiye'nin en büyük internet gazetesi olan haberci465'te yazarlık yapmaktadır.