Anaokulu ve Okul Öncesi Eğitim

289 defa okundu kategorisinde, 12 Mar 2019 - 15:37 tarihinde yayınlandı
Anaokulu ve Okul Öncesi Eğitim

Sevimli çocukların iyi bir şekilde gelişmesi için, anne ve babalara büyük görevler düşer. Okul öncesi eğitim hizmetleri sunan nazlı akbalık anaokulu, Çiğli anaokulu çocukların sosyal ve kültürel anlamda gelişmesini önemli ölçüde etkiliyor. Okul öncesi eğitim ve öğretim; istekli, hevesli, meraklı ve araştırmacı bir güce sahip olan çocuk yetiştirmeyi ve bu özellikleri ileri seviyede geliştirmeyi ilke edinen bir eğitim kurumudur. Bu amaçla yola çıkan Çiğli kreş ailesi önemli başarılar elde ederek kurulmuş olup çalışmalarını aktif olarak sürdürüyor.

Çocukları Geliştirici Sosyal Aktiviteler

Okul öncesi eğitim ve öğretim hizmetleri arasında ilk sırada yer alan sosyal aktiviteler, çocuk ilişkilerini bir üst seviyeye çıkarır. Nazlıakbalık sitesi bu konuda eğitimli, güler yüzlü ve uzman personelleri aracılığıyla çocuk gelişimini etkileyecek hizmetler sunması nedeniyle tercih ediliyor. Çiğli okul öncesi eğitim kurumu olarak faaliyetlerini sürdüren site, çocuklara vermiş olduğu nitelikli hizmetler sayesinde özgüven artışı konusunda destek oluyor. Sağlıklı, bilgili ve eğitim konusunda ülkeye faydalı çocuk yetiştirmek isteyen kişiler Nazlıakbalıkeğitim ve öğretim kurumlarından güvenilir olarak hizmet alıyorlar.

Haber Editörü : Tüm Yazıları
1989 yılında dünyaya gelen araştırmacı-gazeteci. 2010 yılında İzmir Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik bölümünden mezun oldu. Mesleğe aynı yıl içerisinde yerel bir gazetede (egedesonsoz) muhabir olarak başlayan yazarımız şuan Türkiye'nin en büyük internet gazetesi olan haberci465'te yazarlık yapmaktadır.