Ambalaj Sektörünün Parlayan Yıldızı

178 defa okundu kategorisinde, 20 May 2019 - 16:52 tarihinde yayınlandı
Ambalaj Sektörünün Parlayan Yıldızı

Sektöründe en ön sıralarda gelen firma kurulduğu günden bu yana her geçen gün kendini yenilemeye devam ediyor. Zirveyi asla bırakmayan Kotan Ambalaj LTD. ŞTİ. geniş çalışma alanı ile müşterilerine her zaman en kaliteli ürünlerini sunuyor.

Geniş ürün yelpazesi ve müşteri odaklı çalışan Kotan Ambalaj, imalatlarında hata yer vermiyor. Bu yüzden sürekli yenilenmeyi kalite hedeflerine her yıl ekliyor. Rakiplerinin her zaman önünde olmaktan gurur duyan oluklu mukavva fabrikası ve çalışanları doğa dostudur.

Oluklu mukavva fabrikası olan kotan ambalaj bugünkü prestijini sürekli iyileştirmeye borçlu bilip bu yoldan devam etmeyi düşünüyor.

Kotan Ambalaj Hizmet Ağı

Küresel gelişmelerin her yakın takipçisi olan Kotan Ambalaj, hem yurt dışı hem de içinde hizmetlerini veriyor. En hızlı, en güvenilir ve en kaliteli ürün sloganı ile çalıştıklarından kurumsal firmalardan yüzde yüz müşteri memnuniyeti dönüşleri oluyor.

Son zamanların en revaçta olan triplex ihracat kolisi konusunda en ön sıralarda bulunan firma koli içerisine koyulan tüm malzemelerin güvenliğini sağlayabiliyor.

Haber Editörü : Tüm Yazıları
1989 yılında dünyaya gelen araştırmacı-gazeteci. 2010 yılında İzmir Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik bölümünden mezun oldu. Mesleğe aynı yıl içerisinde yerel bir gazetede (egedesonsoz) muhabir olarak başlayan yazarımız şuan Türkiye'nin en büyük internet gazetesi olan haberci465'te yazarlık yapmaktadır.