Alarm Sistemlerinde Güvenin Adresi

334 defa okundu kategorisinde, 12 Kas 2019 - 14:05 tarihinde yayınlandı
Alarm Sistemlerinde Güvenin Adresi

Alarm ve güvenlik sistemleri, ev ve iş yerlerinin vazgeçilmez unsuru haline gelmiştir. 30 yıla yakın süreden beri bu sektörde hizmet veren firma, ürün ve hizmetlerinin kalitesi ile ülkemizde ve yurt dışında güvenilen bir marka haline gelmiştir. Firma, tüm ürünlerinin tasarım, üretim ve dağıtımı ile satış sonrası servis hizmetlerini kendisi yapıyor.

Firmanın ürünleri sadece ülkemizde değil, yurt dışında da onay almış ürünlerden oluşuyor. Firma, Türkiye’de bir ilk olarak 20’den fazla endüstriyel tasarım, faydalı model ve patent belgelerine sahip bulunuyor. En kaliteli alarm sistemleri ürünlerini, en düşük fiyatlarla müşterileri ile buluşturan firma, Ar-ge faaliyetleri ile de ürün çeşitliliğini arttırmaya devam ediyor.

Ev Alarm Sistemleri

Firma, ev alarm sistemleri ile ilgili her türlü donanım ve yedek parçanın üretimini yapıyor. % 100 yerli üretim olan bu sistemlere, akıllı telefonlardan kolay ve hızlı bir şekilde ulaşım sağlanıyor. Böylece, anlık bildirim alma, sistemi devreye alma veya çıkarma ile tüm kullanıcılara bildirim gönderme gibi işlemler yapılabiliyor. Firmanın sitesinde, sistemler ile ilgili görsellere ve tüm detaylara ulaşılabiliyor.

Diğer Hususlar

Firma ayrıca, elektronik kilit ve kapı ürünleri, iş yeri alarm sistemleri, otomotiv sanayi veoem üretim ile savunma sanayi ürünleri ile de sektöre öncülük yapıyor. Firma, ürünlerinin üretimini kendisi yaptığından, servis ve yedek parça konusunda da, müşterilerine en kaliteli ve hızlı hizmeti sunuyor.

Haber Editörü : Tüm Yazıları
1989 yılında dünyaya gelen araştırmacı-gazeteci. 2010 yılında İzmir Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik bölümünden mezun oldu. Mesleğe aynı yıl içerisinde yerel bir gazetede (egedesonsoz) muhabir olarak başlayan yazarımız şuan Türkiye'nin en büyük internet gazetesi olan haberci465'te yazarlık yapmaktadır.