Ağır Yükler Sorun Olmaktan Çıksın

671 defa okundu kategorisinde, 13 Ara 2017 - 13:36 tarihinde yayınlandı
Ağır Yükler Sorun Olmaktan Çıksın

Taşınması zor, insan gücünün yetersiz kaldığı noktalarda devreye Vinç’ler girer. Özellikle inşaat sektöründe yaygın olarak kullanılır. Ağır yük hammaddesi olan iş grupları için vinç sektörü de vazgeçilmez adrestir.

Hizmet Sektörüne Dâhil Vinç Çeşitleri

Sepetli Vinç;  asansörün uç kısmında bulunan sepet haznesi ile birlikte güvenlik sağlar. Taşınan eşyaların düşme ve kırılma riski en az indirilmiş olur. Vinç içerisinde bulunan görevli personelin de hayatının tehlikeye girmesi önlenir.

Kamyonlu Vinç; kullanım alanı yaygındır. 80 ton ağırlık kaldırma sebebiyle tercih edilir. Kaldırılması güç, özellikle batmış gemi ve arabaları çıkarmada kullanılır. Ayaklarının sabitlenme özelliğinden dolayı kolay kolay sarsılmaz.

Mobil Vinç; mobil vinçler kamyonlara monte edilerek işlevsel olarak kullanımını sağlanır. Zeminde herhangi bir hasar bırakmadan ilerleyebilen, sabit vinç ile kıyaslandığında daha rahat kullanım sağlar. Sepetli vinç ve paletli olmak üzere kendi içerisinde iki çeşide ayrılır.

Teleskopik Vinç; 360 derece dönebilme kabiliyeti ile ağır bir yükü rahatlıkla hareket ettirebilir.

Vinç Kiralama Hizmet Merkezleri

Ankara merkez ofisli firması olup üstün kalite yönetimi sayesinde Ankara’nın pek çok semtine Ankara kiralık vinç hizmeti vermektedir. Kiralık vinç hizmetleri sayesinde iş yükünüzü hafifletir ve tasarruf edersiniz. Uzun süreli kullanımlarda firmanın sağlamış olduğu kolaylıklardan da yararlanarak hem bütçenizi hem de güvenliğinizi korumuş olursunuz.

Vinç Kiralama Firmasında Sağlanan Ekstra Hizmetler

Kiralamış olduğunuz vinç sizin için yeterli olmayabilir. Ostim kiralık vinç firmasından sağlayacağınız uzman ve profesyonel ekip ile işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik sorun yaşadığınız noktalarda 7/24 teknik destek hizmeti de alırsınız. Sizi zorda bırakacak işinizi çözümsüz sonlandıracak hiçbir sorunla karşılaşmazsınız. Kaliteli hizmeti sayesinde birçok alanda başvuracağınız kiralık vinç firması sizin diğer adresiniz olacak. Sertifikasız ve yasa dışı hiçbir araç bulunmamaktadır. Yapılan bütün işlemler kurallar çerçevesinden ilerler.

Haber Editörü : Tüm Yazıları
2017 yılında ilk yazısını sitemizde yayınlayarak kariyerine başlayan yazarımız. Aslen serbest muhasebeci ve bankacıdır. 2 çocuğa sahip olan yazar ilgili olduğu konuları ve gündem haberlerini kaleme almaktan ve özgürce yansıtmaktan çekinmiyor.